Zapraszamy na wakacje w naszym przedszkolu, które w tym roku organizujemy pod hasłem „Księżniczki i Rycerze”.

Niezależnie od wieku każdy lubi bajki Disneya. Dlatego nasze wakacje rozpoczniemy od podróży do niezwykłej krainy wypełnionej fantazją, magią i zabawą. Spotkamy przepiękne księżniczki, dzielnych rycerzy, ziejące ogniem smoki. Będziemy rozmawiać o strojach z dawnych epok i spróbujemy sami ubrać się jak prawdziwe księżniczki i rycerze! Wspólnie zastanowimy się, co jadano na dworze królewskim, a nawet sami przygotujemy (i zjemy!) coś smacznego i zdrowego, jak w dawnych czasach. Wybierzemy się w wirtualną podróż po najpiękniejszych zamkach Europy, zaprojektujemy własny zamek i pójdziemy na wycieczkę do Królikarni. Poznamy dwór królewski oraz zwyczaje średniowiecznych księżniczek i rycerzy, a także nauczymy się chodzić dostojnie jak oni. Weźmiemy udział w przedszkolnym turnieju rycerskim, zaprzyjaźnimy się ze smokami i innymi stworami z bajek, będziemy grali w księżniczkowe i rycerskie gry planszowe, a nawet skonstruujemy własną.
To będzie prawdziwie bajkowe lato!

Zapraszamy dzieci w wieku 2,5- 9 lat na wakacyjny pobyt w naszym przedszkolu:
1 dzień – 85zł
1 tydzień – 400 zł