PRZYSZŁOŚĆ

with No Comments

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-7 lat na specjalne zajęcia wakacyjne pod hasłem
„Bob Budowniczy”. Będziemy rozmawiali o budowaniu, budowlach i budynkach tych współczesnych i sprzed 1000 i 100 lat, tych dla ludzi i dla zwierząt. Poznamy rodzaje domów, materiały i maszyny budowlane. Poszukamy inspiracji w warszawskich ogrodach, zastanowimy się, czym różnią się miasto i wieś, zbudujemy domki indiańskie w naszym przedszkolnym ogrodzie i własnoręcznie wypleciemy płot z wilkiny.
W czasie wakacji planujemy wyjścia przedszkolaków do Łazienek Królewskich, Królikarni, Muzeum Warszawy i do Lasu Kabackiego na specjalne lekcje muzealno-plenerowe.

Opłaty za zajęcia:
90 zł za dzień,
400 zł za tygodniowy turnus,
1200 zł za cały miesiąc.
Umowa wakacyjna do pobrania

Płatności można dokonać na konto: 07 1160 2202 0000 0002 7429 3786 lub w biurze.