PRZYSZŁOŚĆ

with Brak komentarzy

Niepubliczne Przedszkole Językowe 4Kids wraz ze Szkołą Muzyczną Missio Musica otwierają oddział ogniska muzycznego przy ul. Puławskiej 114.

Ognisko Muzyczne jest przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat, które chcą rozwijać swoją wrażliwość artystyczną.
Zapisy pod nr telefonu 784-303-035 lub biuro@przedszkole4kids.pl
Więcej informacji: http://przedszkole4kids.pl/ognisko-muzyczne/

WARTOŚCI

W naszym przedszkolu uczymy i wychowujemy dzieci w oparciu o wartości.
W każdym miesiącu zwracamy szczególna uwagę na jedną z nich. W roku szkolnym 2018/2019 będą to:
  • przyjaźń,
  • odpowiedzialność,
  • wdzięczność,
  • hojność,
  • oddanie, zobowiązanie,
  • dobroć, uprzejmość,
  • pokój,
  • cierpliwość,
  • uczciwość,
  • przekonanie.

NASZE PRIORYTETY NA ROK SZKOLNY 2018/2019

PRIORYTRTY Z KONCEPCJI PRACY

NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA JĘZYKOWEGO

„Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat”

W roku szkolnym 2018/2019 pragniemy zwrócić uwagę na:
  1. Doskonalenie pracy zespołowej oraz komunikacji w gronie pracowników, z rodzicami i pomiędzy dziećmi.
  2. Wspieranie kreatywności, samodzielności i innowacyjności dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem rozwijania zainteresowań grami edukacyjnymi i dydaktycznymi.
  3. Uczenie bezpiecznych zachowań oraz umiejętnego radzenia sobie w sytuacjach zagrożeń.

PODSTAWOWE KIERUNKI POLITYKI OŚWIATOWEJ PAŃSTWA

Nauczyciele w Niepublicznym Przedszkolu Językowym 4KIDS realizują Podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa. W roku szkolnym 2018/2019 są to:
  1. 100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych postaw uczniów.
  2. Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego. Kształcenie rozwijające samodzielność, kreatywność
    i innowacyjność uczniów.
  3. Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego.
  4. Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne
    i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.