NIEZWYKŁE WAKACJE 2020 – PODRÓŻE (małe i DUŻE)

Zapraszamy dzieci 2,5-7 lat na NIEZWYKŁE WAKACJE W PRZEDSZKOLU. Jak co roku każdy tydzień będzie przynosił nowe niespodzianki!

Czekają na nas podróże – i małe i te naprawdę bardzo duże! Odbędziemy wycieczki po Polsce i po najpiękniejszych miastach świata. Wsiądziemy też w rakietę i wyruszymy na podbój kosmosu!

W podróży mogą nas spotkać różne niespodzianki – przyrodnicze i nie tylko… Spróbujemy się do nich przygotować, dlatego porozmawiamy o żywiołach. Ogień, woda, powietrze…

Podczas wakacji chłoniemy świat wszystkimi zmysłami. Aby ćwiczyć swoją uważność i widzieć, słyszeć i odczuwać to, co wartościowe, wyostrzymy nasz węch, słuch, wzrok i dotyk.

Wtulaliście się kiedyś w mamę podczas burzy albo krzyczeliście z radości skacząc przez fale w morzu? Jakie emocje nam wtedy towarzyszą? Jak sobie z nimi radzić? Dostaniemy kilka cennych wskazówek…

Gdyby spotkała nas gorsza pogoda, też nie będziemy się nudzić! Ciekawa bajka jest dobra na wszystko, dlatego odwiedzimy tajemniczą Krainę Baśni… Zabawimy się też w Młodego Chemika prowadząc bezpieczne eksperymenty pod okiem naszych cioć z przedszkola a ponadto poznamy tajniki kodowania. Póki co „na dywanie”

W tym roku w czasie wakacji ze względu na epidemię nie organizujemy żadnych wyjść poza przedszkole. Jeśli tylko pogoda pozwoli, będziemy codziennie korzystać z zabawy na świeżym powietrzu.

Opłaty za zajęcia:

600 zł za 2-tygodniowy turnus,

1100 zł za cały miesiąc. 


Płatności można dokonać na konto: 07 1160 2202 0000 0002 7429 3786 lub w biurze przedszkola