Zajęcia zorganizowane z myślą o dzieciach w wieku 1-3 lata, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola. W towarzystwie rodziców mają możliwość obcowania w małej grupie rówieśników, dzięki czemu zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, niezbędne w życiu grupy przedszkolnej.

Nauka wierszy i piosenek, wykonywanie ciekawych prac plastycznych, zabawy ruchowe przy muzyce oraz nauka samodzielności, to stałe elementy każdych zajęć.

Poprzez czynne uczestnictwo w zajęciach rodzic ma możliwość nawiązania jeszcze bliższego kontaktu z własnym dzieckiem, poznanie jego i swoich możliwości. Uczy się różnego rodzaju zabawy z wykorzystaniem tych materiałów, które znajdują się w każdym domu. Zabawy prowadzone podczas zajęć są proste i lubiane przez dzieci, w związku z czym można wykorzystać je później w zaciszu domowym. Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela posiadającego duże doświadczenie w pracy z dziećmi w tej grupie wiekowej.

Na zajęcia zapraszamy Państwa wraz z dziećmi w każdy wtorek w godzinach 16:30-17:30 Rodzica zastąpić mogą opiekunowie. Limitowana ilość miejsc pozwala na komfortowe samopoczucie wszystkich uczestników biorących udział w zajęciach.

CENNIK:

Koszt miesięcznego abonamentu raz w tygodniu wynosi 80zł (4 zajęcia).

Można skorzystać z pojedynczych zajęć – koszt jednego zajęcia (60 min) wynosi 25zł.