DLA DZIECI

with No Comments

 

Moja ulubiona książka to…

Seria “Basia”- Zofia Stanecka; “Wierszykarnia”- Danuta Wawiłow; “Wiersze dla niegrzecznych dzieci”- Danuta Wawiłow; Seria “Martynka”- Gilbert Delahaye; Seria “Pan Kuleczka”- Wojciech Widłak; Seria “Mądra Mysz-Zuzia”-Schneider Liane; Seria “Kicia Kocia”- Anita Głowińska; “Królika i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika”- Julian Gough; “Zaśnij ze mną”- Cedric Ramadier, Vincents Bourgeau; “Przytul mnie”- Dreamergo Ding; “Ja i moja siostra Klara”- Inkiow Dimiter; “Królewna”- Roksana Jędrzejewska- Wróbel; “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”- Sam McBartney; “Pucio”- Marta Galewska-Kustra; “Proszę mnie przytulić”- Emilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz; “Rok w lesie”- Emilia Dziubak; “Dzieci z Bullerbyn”- Astrid Lindgren; “Pitu i Kudłata”- Leszek K. Talko; Seria “Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”- Martin Widmark

 

W co grają nasze przedszkolaki?

Dobble, Warcaby, Uno, 5 sekund junior, Króliczki, Państwa miasta, Szachy, Zgadnij kto?, Zapadnia, Piotruś, Lotto, Monopol Junior, Skaczące małpki, Zające, Farmer, Scrabble junior, Nogi stonogi, Na ratunek, Potwory do szafy, Labirynt, karty, Lotti carotti, Dzielne myszki, Pędzące żółwie, Rodzinki, gry ze Świerszczyka, kostki na wyobraźnię, Pędzące Ślimaki, Zingo, Smoki, Labirynt, Świnka, Wojna, Monopol junior, Małpki, Księżniczki, Kurnik, Rudy Lis, Do lasu, Loteryjka, Puzzle, Wyścig, Węże i drabiny, Chińczyk, Szachy, Warcaby, Memory, Grzybobranie