Programy wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019 są zgodne z podstawą programową i zostały zatwierdzone dla Niepublicznego Przedszkola Językowego 4 Kids.

Dla poszczególnych grup wiekowych korzystamy z następujących programów:
„Plac Zabaw – Sześciolatek” Program wychowania Przedszkolnego, WSiP – grupa 6 latki;
„Plac Zabaw” Program wychowania Przedszkolnego, WSiP grupy: 2,5-3 latki, 4-5 latki.
Inne programy dodatkowe:
  • język angielski:„My Little Island 3”, Leone Dyson; Pearson – grupa: 6-latki
„My Little Island 2”, Leone Dyson; Pearson – grupa: 5-latki
„Bebop 2” Myrian Monterrubio, Lorence Peimbert; Macmillan Young Learners, grupa: 3-4-latki
Programy własne zajęć dodatkowych:
  1. Beata Wnuk „Muzyka dla smyka” – wszystkie grupy
Wszystkie programy zostały dobrane w taki sposób, aby wspomagać i ukierunkowywać rozwój dzieci zgodnie z ich wrodzonym potencjałem.
Ogromną szansą na rozwój wyobraźni i talentów dzieci są zajęcia dodatkowe. Jest to niepowtarzalna okazja na wspieranie dziecięcych zainteresowań oraz wzmacnianie i wspieranie ich wiary we własne możliwości. Dzieci biorą udział w następujących zajęciach: j. angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, taniec, karate, opowieści biblijne, eksperymenty – warsztaty małych naukowców, ceramika, szachy, balet, ognisko muzyczne.