Niepubliczne Przedszkole Językowe 4Kids wraz ze Szkołą Muzyczną Missio Musica otwierają oddział ogniska muzycznego przy ul. Puławskiej 114.

Ognisko Muzyczne jest przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat, które chcą rozwijać swoją wrażliwość artystyczną.

Zapisy pod nr telefonu 784-303-035 lub biuro@przedszkole4kids.pl

Nauka muzyki od wczesnych lat jest niezwykle rozwijająca niezależnie od stopnia zdolności dziecka. Aktywny kontakt z muzyką i gra na instrumentach w ogromnym stopniu stymuluje rozwój intelektualny i charakter dziecka.

Dla dzieci 4-5 letnich proponujemy  cotygodniowe zajęcia grupowe w treści programowej dostosowane do grupy wiekowej, łączące elementy rytmiki, tańca, naukę piosenek i zabawy muzyczne.

Zajęcia 1 x 45 min. tygodniowo (grupa od 6 do 12 osób). Koszt zajęć 150,00 zł miesięcznie.

Dzieci 5-7 letnie zapraszamy do Ogniska Muzycznego.
Jest to doskonała okazja na umuzykalnienie, wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu i poznanie nowych znajomych. Realizujemy program szkoły muzycznej, ale dostosowany do wieku dzieci czyli oprócz nauki jest dużo zabawy, ponieważ wiemy że muzyka powinna sprawiać dużo radości.

W ramach proponowanego zestawu zajęć znajdują się takie tematy jak:

• indywidualne lekcje nauki gry na wybranym przez uczestnika Ogniska instrumencie
  • zajęcia grupowe dotyczące teorii muzyki
Po zakończeniu edukacji przedszkolnej można kontynuować naukę w Szkole Muzycznej  I i II stopnia “Missio Musica” ul.ul. Podbipięty 2,
02-732 Warszawa (tuż przy stacji metra Służew)