W Niepublicznym Przedszkolu Językowym 4KIDS szczególny nacisk kładziemy na systematyczną naukę języka angielskiego. Dzieci mają możliwość skorzystania z codziennych lekcji w swoich grupach wiekowych, stosownie do poziomu zaawansowania znajomości języka obcego.
Każda grupa przedszkolna pracuje w oparciu o zaproponowany przez nauczyciela podręcznik dopasowany do możliwości i umiejętności dzieci.
Oferujemy zajęcia przeplatane zabawami ruchowymi i piosenkami, podczas których każde dziecko ćwiczy umiejętność wypowiadania się w języku angielskim. Ponadto raz w miesiącu dzieci zapoznają się z kulturą i historią krajów anglojęzycznych w ramach cyklu zajęć „Podróże”.

Poptropica English Islands to 6-cio poziomowy kurs dla najmłodszych, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczniów i nauczycieli. Seria skupia się na nauce komunikacji przy jednoczesnej dbałości o równomierny rozwój pozostałych sprawności językowych. Atrakcyjna i angażująca dzieci formuła, przyjaźni bohaterowie i szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań i komponentów są gwarancją dobrej zabawy i skutecznej nauki.

Interaktywna strona kursu

Bebop to podręcznik dla najmłodszych uczniów, który wyróżnia nowatorskie, multisensoryczne podejście do nauczania. Nauka z Bebop polega na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy. Dzięki temu zajęcia są żywiołowe, dzieci zaangażowane, a nauka szybka, przyjemna i efektywna. W serii Bebop sympatyczni bohaterowie piosenek oraz historyjek stopniowo wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego, którego dzieci uczą się w najlepszy możliwy dla nich sposób – podczas zabawy!

Strona kursu