W Niepublicznym Przedszkolu Językowym 4KIDS szczególny nacisk kładziemy na systematyczną naukę języka angielskiego. Dzieci mają możliwość skorzystania z codziennych lekcji w swoich grupach wiekowych, stosownie do poziomu zaawansowania znajomości języka obcego.
Każda grupa przedszkolna pracuje w oparciu o zaproponowany przez nauczyciela podręcznik dopasowany do możliwości i umiejętności dzieci.
Oferujemy zajęcia przeplatane zabawami ruchowymi i piosenkami, podczas których każde dziecko ćwiczy umiejętność wypowiadania się w języku angielskim. Ponadto raz w miesiącu dzieci zapoznają się z kulturą i historią krajów anglojęzycznych w ramach cyklu zajęć „Podróże”.

My Little Island to niezwykła i intensywna przygoda z angielskim dla przedszkolaków. Dzieci poznają bajkową wyspę, a na niej bohaterów w swoim wieku, z którymi mogą się utożsamiać. Tematy rozdziałów są bliskie dzieciom, np: zwierzęta, mój pokój, moje zabawki, moja twarz itp. Różnorodność zabaw ruchowych wspomagających przyswajanie języka ułatwia dzieciom zrozumienie zapamiętywanieNauka wartości to stały element każdej lekcji. Przy pomocy prostej rymowanki i obrazka dzieci zachęcane są do odkrywania właściwych postaw w różnych sytuacjach.

Bebop to podręcznik dla najmłodszych uczniów, który wyróżnia nowatorskie, multisensoryczne podejście do nauczania. Nauka z Bebop polega na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy. Dzięki temu zajęcia są żywiołowe, dzieci zaangażowane, a nauka szybka, przyjemna i efektywna. W serii Bebop sympatyczni bohaterowie piosenek oraz historyjek stopniowo wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego, którego dzieci uczą się w najlepszy możliwy dla nich sposób – podczas zabawy!