with Brak komentarzy
Posiadamy pojedyncze wolne miejsca w grupach na rok szkolny 2018/2019

Niepubliczne przedszkole językowe 4Kids to miejsce, w którym Państwa dziecko będzie nawiązywało pierwsze przyjaźnie, zdobywało nowe umiejętności, nabywało wiedzę oraz rozwijało swoje indywidualne zdolności. Naszym głównym celem jest kształtowanie wrażliwości moralnej u najmłodszych oraz skuteczne nauczanie poprzez zabawę. Staramy się aby dzieci wkraczając w dalszy etap edukacji były pewne siebie oraz wyposażone w wiedzę, potrzebną im do rozpoczęcia szkoły podstawowej.

Nasze przedszkole oferuje:

• łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola,
  • troskliwą i profesjonalną opiekę,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka; pomoc w odkrywaniu rozwijaniu talentów,
  • stymulowanie twórczej aktywności dziecka i wszechstronny rozwój społeczny, intelektualny, motoryczny i emocjonalny,
  • wysoki poziom zajęć edukacyjnych; przygotowanie dzieci do nauki w szkołach prywatnych i społecznych,
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego,
  • zajęcia rytmiczno-muzyczne,
  • zajęcia gimnastyczne,
  • bogaty wybór zajęć dodatkowych.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszą placówką, dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. W przypadku przekroczenia limitu miejsc prowadzimy listy rezerwowe.

Osoby zainteresowane naszym przedszkolem zapraszamy do kontaktu z biurem oraz na spotkanie w placówce. Dzięki rozmowie będziemy mogli poznać bliżej Państwa potrzeby, tak aby jak najlepiej przygotować się na dołączenie waszego dziecka do grona przedszkolaków.

W dalszej kolejności rekrutacja do przedszkola wymaga złożenia odpowiednich dokumentów. Można znaleźć je poniżej, a następnie wydrukować i wypełnić:

druk umowy

karta przedszkolaka

karta zapisu

badanie psychologiczne

wyprawka

Ostatnim krokiem jest dokonanie opłaty wpisowej oraz dostarczenie kompletu dokumentów wraz z dowodem wpłaty do naszej placówki. Wysokość wpisowego wynosi 600zł. Wpłaty  można dokonać w sekretariacie naszego przedszkola lub przelewem na konto:
Fundacja Edukacyjna 4kids, Nr konta: 07 1160 2202 0000 0002 7429 3786. Ul. Puławska 114, 02-620 Warszawa. W opisie należy umieścić imię i nazwisko dziecka.

Po złożeniu w/w dokumentów dziecko zostaje wpisane na listę przedszkolaków.