Jasełka 2015

with No Comments

Dnia 15.12.2015 świętowaliśmy w naszym przedszkolu Boże Narodzenie. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt. Prezent dla Ciebie”. Wzruszająca gra aktorów, uroczysta atmosfera wypełniona radością i pokojem sprawiła, że ten dzień w naszym przedszkolu był wyjątkowy. Rodzice nagrodzili młodych aktorów głośnymi oklaskami. Na zakończenie odbył się przedszkolny kiermasz charytatywny. Dzieci razem z rodzicami i wychowawcami z każdej grupy przygotowały ozdoby świąteczne, które można było kupić na kiermaszu. Uzbierane pieniądze przekazaliśmy fundacji Gajusz, która pomaga dzieciom nieuleczalnie chorym. Po zakończeniu kiermaszu dzieci, rodzice i nauczyciele mogli wspólnie spędzić czas przy świątecznym poczęstunku.